reg+

ESTIM reg+

Nákupní košík

Obj. č. E200041
Výrobce ESTIM
Cena 426,00 Kč
Hmotnost 500 g
Dodací doba ihned

Dotaz k výrobku
Odeslat e-mailem
Zpět

Pro všechny sporty Podporuje regeneraci Doplňuje minerály Po výkonu Připravíte 10 regeneračních dávek

umožňuje rychlou a účinnou regeneraci

obnovuje a stimuluje energetické zdroje

chrání organismus a svalovou hmotu

ve znamení výkonu

Doplněk je určený pro skupinu sportů:

vytrvalostníkolektivníindividuálnífitnessbodybuilding
vytrvalostnívytrvalostnívytrvalostnívytrvalostnívytrvalostníkolektivníkolektivníkolektivníkolektivníkolektivníindividuálníindividuálníindividuálníindividuálníindividuálnífitnessfitnessfitnessfitnessfitnessbodybuildingbodybuildingbodybuildingbodybuildingbodybuilding

Doplněk patří do skupiny:

energiepitný režimdoplňkyfitness a linieregeneracesíla
energieenergieenergieenergieenergiepitný režimpitný režimpitný režimpitný režimpitný režimdoplňkydoplňkydoplňkydoplňkydoplňkyfitness a liniefitness a liniefitness a liniefitness a liniefitness a linieregeneraceregeneraceregeneraceregeneraceregeneracesílasílasílasílasíla

Použití v závislosti na čase:

před výkonemběhem výkonupo výkonu
před výkonempřed výkonempřed výkonempřed výkonempřed výkonemběhem výkonuběhem výkonuběhem výkonuběhem výkonuběhem výkonupo výkonupo výkonupo výkonupo výkonupo výkonu

popis

ESTIM reg+ je regenerační sacharido - proteinový nápoj, který obsahuje důležité živiny, včetně esenciálních aminokyselin, sacharidů, minerálních látek a vitamínů významných především pro udržení kondice a regeneraci organismu.

 

Chrání před ztrátou svalové hmoty (katabolický proces), ke kterému dochází v důsledku negativní rovnováhy dusíku, tj. jeho ztráty a obnovuje zásoby glykogenu ve svalech a játrech a tím předchází případné devastaci cenných svalových bílkovin po vysoké fyzické zátěži.

 

Proteiny jsou dodávány ve formě kvalitního koncentrátu syrovátkových bílkovin, vysoké biologické hodnoty (BV). Obsahují více větvených aminokyselin (BCAA) než jiné druhy směsí a rychle se absorbují.

 

Směs sacharidů obsahující sacharózu, glukózu a maltodextriny je zdrojem energie a svým vyváženým poměrem pozitivně upravuje glykemický index v organismu.

 

Energií nasycený organismus může lépe vstřebat stavební látky, tj. proteiny a aminokyseliny, a tím i efektivněji regenerovat organismus.

 

Obsahuje látky účinně napomáhající obraně před degenerativními procesy, které mohou být způsobovány dlouhotrvající zátěží a zpomalující regenerační proces.

 

ESTIM reg+ dodá ideální složení látek na regeneraci sil v první hodině po výkonu, kdy organizmus nejlépe přijímá proteiny a sacharidy.

dávkování

Rozpusťte a promíchejte 50 g směsi (2 odměrky) ve 300-400ml. Konzumujte co nejdříve po skončení výkonu. V případě potřeby konzumujte další dávku s odstupem 2-3 hodin.

složení

Složení reg+

diskuze k výrobku

Vložit příspěvek