Aktuality

10.9.2012

Terka Balíková (Cyklofit Liberec) vyhrála

Terka Balíková (Cyklofit Liberec) vyhrála

kategorii juniorek na Rallye Sudety. Terezka jela samozřejmě na ESTIM. Gratulujeme!

6.8.2012

Jéžovi Šumava sedí. Po vítězství na Králi

Šumavy získal 3. místo v závodě Kolo pro život. Úžasnou sezonu má Honza Strož, který válcuje soupeře v kategorii 19 - 35 let. Na Šumavě zase první. Gratulace.

6.8.2012

Klacky vpřed!

Tým nezničitelných vytrvalců Wenger/Estim vybojoval po 59 hodinách a 25 minutách úžasné 2. místo v závodě Czech Adventure Race. Gratulace a klobouk dolů před tím výkonem. A tady se dozvíte, jak to celé proběhlo.

23.7.2012

Také ve Vizovicích se pije ESTIM

Za týden vyprší termín pro cenově zvýhodněné startovné na Litovel ORIENT EXPRESS Adventure 2012. Kromě nádherných terénů Jižního Valašska můžeme nově slíbit besedu s Honzou Vlasákem o cyklovandru po Sibiři a jednu občerstvovací kontrolu přímo na návštěvě u Rudolfa Jelínka ve Vizovicích ;-)

 

více:

<http://www.bike-orientexpress.cz>

5.4.2012

Chcete ochutnat a vyzkoušet ESTIM?

Jen za 69,- získáte balíček ze kterého poznáte kvalitu Estimu dokonale. Vyzkoušíte pitný režim, energii i regeneraci. Balíček obsahuje ideální produkty v množství pro běžecký nebo cyklistický půlmaraton. Zdatnému cyklistovi i na maraton. Najdete v sekci AKCE.

19.1.2012

Radek Havrda vyhrál potřetí

Radek Havrda vyhrál potřetí

nejtěžší závod psích spřežení La Grande Odysseé. Krkonošskénu musherovi pomáhal ESTIM aktiv+, ESTIM reg+ a energetické gely Performance Energel. Gratulujeme.

Moc hezké obrázky ze závodu jsou na: http://aktualne.centrum.cz/zahranici/evropa/fotogalerie/2012/01/18/zimni-fotky-la-grande-odyssee-zavod-psich-sprezeni/

29.9.2011

Připravili jsme pro Vás jednorázová balení

Připravili jsme pro Vás jednorázová balení

ESTIM iont+ a reg+. Oba přípravky jsou baleny v sáčku na 0,5 l iont+ a jednu dávku reg+. Můžete si tak jednoduše vzít svoji dávku sebou na závody nebo na vyzkoušení těchto přípravků.

29.3.2011

Alpine-Pro - Author Team najížděl zimní kilometry

Alpine-Pro - Author Team najížděl zimní kilometry

Tréninkový základ položili borci z Alpine-Pro - Author teamu v teple na Mallorce. Denní dávka byla 150 - 200 km a tak je zaděláno na úspěšnou sezónu. Držíme palce!

29.3.2011

První závod s ESTIMEM

První závod s ESTIMEM

První šlápnutí Vinohradských šlapek bude první letošní příležitostí ochutnat ESTIM. V průběhu závodu bude k dispozici ESTIM aktiv+. Více o závodě na http://prvnislapnuti.blogspot.com/. Ať Vám to jede!

3.5.2010

Gratulujeme k vítězství!

Václav Ježek i tým Alpine - Author team zvítězili v dalším závodu serialu Kolo pro život.

15.2.2010

MTB Příbramský Permoník

MTB Příbramský Permoník

V závodě Příbramský Permoník sbíraly úspěchy naše barvy: Jana Kábrtová 2., Jan Šťastný 2., Venca Ježek 4. Gratulujeme.